TILI-KOIVU OY

Yhteystiedot

Linnankatu 50 A 3. kerros
20100 TURKU

Puh. (02) 279 9500

Y-tunnus: 1097716-5

Laskutusosoitteet

Toivomme ensisijaisesti verkkolaskuja. Paperiset laskut voi kuitenkin lähettää skannauspalveluumme. Lataa tiedotteemme verkkolaskutuksesta.

 

Verkkolaskutusoperaattori

Itella Information Logistics Oy (00310948874)

Verkkolaskutusosoite

003710977165

OVT-tunnus

003710977165

Paperiset laskut:

Tili-Koivu Oy
PL 34983
00063 LASKUNET

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, ylläoleva osoite tulee näkyä sekä kuoressa että laskussa.

Tietosuojaseloste

Henkilökunta

Toni Koivu

Senior Advisor, HT
Puh. 050 052 5628
toni.koivu@aallon.fi

 

Teija Neuvonen

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 040 078 9732
teija.neuvonen@aallon.fi

Irina Kalleinen

Palvelujohtaja, KLT
Puh. 040 822 6116
irina.kalleinen@aallon.fi

 

Johanna Rouvali

Palkkahallintopäällikkö, KLT, PHT
Puh. 040 578 3758
johanna.rouvali@aallon.fi

 

Ansa Halonen

Tiimipäällikkö, KLT
Puh. 040 575 9407
ansa.halonen@aallon.fi

 

Eveliina Koivu

Kehityspäällikkö, KTM
Puh. 0400 994 743
eveliina.koivu@aallon.fi

 

Eemeli Koivu

Kehityspäällikkö, KTM
Puh. 050 403 9441
eemeli.koivu@aallon.fi

 

Kati Renko

Taloushallinnon erityisasiantuntija, KLT
Puh. 050 303 7891
kati.renko@aallon.fi

 

Jaana Arminen

Tiimipäällikkö
Puh. 050 303 7855
jaana.arminen@aallon.fi

 

Pirkko Toivonen

Palkkahallinnon asiantuntija
Puh. 044 750 0381
pirkko.toivonen@aallon.fi

 

Teresa Liimatta

Palkkahallinnon asiantuntija
Puh. 050 557 2003
teresa.liimatta@aallon.fi

 

Annina Ekman

Palkka- ja taloushallinnon asiantuntija, PHT, sertifioitu Procountor-osaaja
Puh. 044 750 0388
annina.ekman@aallon.fi

 

Henriika Söderlund

Palkkahallinnon asiantuntija
Puh. 050 303 7846
henriika.soderlund@aallon.fi

Tiina Iltanen

Palkkahallinnon asiantuntija, PHT
Puh. 050 568 5151
tiina.iltanen@aallon.fi

 

Svetlana Vangonen

Taloushallinnon asiantuntija, auktorisoitu Procountor-osaaja
Puh. 044 750 0384
svetlana.vangonen@aallon.fi

 

Tomi Kivikko

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 044 750 0386
tomi.kivikko@aallon.fi

 

Eila Tolas

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 044 7500 387
eila.tolas@aallon.fi

 

Matti Kanerva

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 044 750 0383
matti.kanerva@aallon.fi

 

Sanna Heikniemi

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 040 557 6248
sanna.heikniemi@aallon.fi

 

Eeva Aittomaa

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 050 370 0108
eeva.aittomaa@aallon.fi

 

Leena Kantola

Taloushallinnon asiantuntija, KTM, KLT
Puh. 050 301 9855
leena.kantola@aallon.fi

 

Natalia Serguina

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 050 303 7729
natalia.serguina@aallon.fi

 

Tero Laine

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 050 468 8836
tero.laine@aallon.fi

 

Teemu Peltonen

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 050 303 7818
teemu.peltonen@aallon.fi

 

Juha Välimäki

Tilintarkastuksen asiantuntija, KHT
Puh. 040 500 6648
juha.valimaki@tase-koivu.fi

 

Sarianne Mäkelä

Veroasiantuntija, juristi
Puh. 040 096 2849

 

Anne Granvik

Controller
Puh. 040 530 7552
anne.granvik@tase-koivu.fi