TILI-KOIVU OY

Yhteystiedot

Linnankatu 50 A 3. kerros
20100 TURKU

Puh. (02) 279 9500

Y-tunnus: 1097716-5

Laskutusosoitteet

Toivomme ensisijaisesti verkkolaskuja. Paperiset laskut voi kuitenkin lähettää skannauspalveluumme. Lataa tiedotteemme verkkolaskutuksesta.

 

Verkkolaskutusoperaattori

Itella Information Logistics Oy (00310948874)

Verkkolaskutusosoite

003710977165

OVT-tunnus

003710977165

Paperiset laskut:

Tili-Koivu Oy
PL 34983
00063 LASKUNET

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, ylläoleva osoite tulee näkyä sekä kuoressa että laskussa.

Tietosuojaseloste

Henkilökunta

Toni Koivu

Toimitusjohtaja, HT
Puh. 050 052 5628
toni.koivu@tili-koivu.fi

 

Teija Neuvonen

Toimistopäällikkö
Puh. 040 078 9732
teija.neuvonen@tili-koivu.fi

Irina Kalleinen

Hallintopäällikkö, KLT
Puh. 040 822 6116
irina.kalleinen@tili-koivu.fi

 

Johanna Rouvali

Palkkahallintopäällikkö, KLT, PHT
Puh. 040 578 3758
johanna.rouvali@tili-koivu.fi

Eila Tolas

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 044 7500 387
eila.tolas@tili-koivu.fi

 

Kati Renko

Taloushallinnon erityisasiantuntija, KLT
Puh. 050 303 7891
kati.renko@tili-koivu.fi

Sarianne Mäkelä

Veroasiantuntija, juristi
Puh. 040 096 2849
sarianne.makela@tili-koivu.fi

 

Anne Granvik

Controller
Puh. 040 530 7552
anne.granvik@tase-koivu.fi

Pirkko Toivonen

Palkkahallinnon asiantuntija
Puh. 044 750 0381
pirkko.toivonen@tili-koivu.fi

Teresa Liimatta

Palkkahallinnon asiantuntija
Puh. 050 557 2003
teresa.liimatta@tili-koivu.fi

 

Annina Ekman

Taloushallinnon asiantuntija, PHT, sertifioitu Procountor-osaaja
Puh. 044 750 0388
annina.ekman@tili-koivu.fi

Svetlana Vangonen

Taloushallinnon asiantuntija, auktorisoitu Procountor-osaaja
Puh. 044 750 0384
svetlana.vangonen@tili-koivu.fi

 

Tomi Kivikko

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 02 279 9514
tomi.kivikko@tili-koivu.fi

Matti Kanerva

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 044 750 0383
matti.kanerva@tili-koivu.fi

 

Sanna Heikniemi

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 040 557 6248
sanna.heikniemi@tili-koivu.fi

Eeva Aittomaa

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 050 370 0108
eeva.aittomaa@tili-koivu.fi

 

Eveliina Koivu

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 0400 994 743
eveliina.koivu@tili-koivu.fi

Eemeli Koivu

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 050 403 9441
eemeli.koivu@tili-koivu.fi

 

Kristiina Lahdenvesi

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 050 568 5151
kristiina.lahdenvesi@tili-koivu.fi

Natalia Serguina

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 050 303 7729
natalia.serguina@tilinova.fi

Tero Laine

Taloushallinnon asiantuntija
Puh. 02 279 9500
tero.laine@tili-koivu.fi

Jaana Arminen

Taloushallinnon erityisasiantuntija
Puh. 050 303 7855
jaana.arminen@tilinova.fi

Henriika Söderlund

Palkkahallinnon asiantuntija
Puh. 050 303 7846
henriika.soderlund@tili-koivu.fi

Juha Välimäki
Tilintarkastuksen asiantuntija, KHT
Puh. 040 500 6648
juha.valimaki@tase-koivu.fi

 

Leena Kantola
Taloushallinnon asiantuntija, KTM, KLT
Puh. 050 301 9855
leena.kantola@tilinova.fi